Alfred Aberdam

Alfred Aberdam
Alfred Aberdam
Alfred Aberdam
Alfred Aberdam
Alfred Aberdam
Alfred Aberdam

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALFRED ABERDAM (1894-1963): ´´Sångerskan´´, signerad, A Aberdam, olja på duk, ca 65x92 cm

555009

2018-06-26