Åke Axelsson ´´Vaxholmaren´´ stolar

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

ÅKE AXELSSON (född 1932), "Vaxholmaren", stolar, 4 st., 2000-tal, Gärsnäs, svartlackerade med lösa sittplymåer i brunt skinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, mindre märken, ställvis förlust av färg

555016

2018-06-28