Broderi Kina

Broderi Kina
Broderi Kina
Broderi Kina
Broderi Kina
Broderi Kina
Broderi Kina
Broderi Kina
Broderi Kina

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRODERI, Kina, 1900-talets första hälft, dekor med fohundar, ca 88x85 cm

Slitage, skador, fläckar

555023

2018-06-26