Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIGGE WIDEGREN (1914-1975): Hamnmotiv, signerad och daterad S Widegren -44, olja på duk, ca 64x79 cm
Krackeleringar
555027
2018-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här