Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARNSEKRETÄR, furu, 17/1800-tal, invändigt med skrivinredning, höjd ca 94, 79, 72x33 cm
Slitage, märken
555043
2018-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här