Jacob Hägg

Jacob Hägg
Jacob Hägg
Jacob Hägg
Jacob Hägg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JACOB HÄGG (1839-1931), svenska ostindifararen "Gustaf III", signerad J. Hägg, daterad i plåten 1912, etsning, 64,5x49 cm

Något gulnad. Smärre fläckar

555057

2018-06-26