Svensk Botanik Palmstruch

Svensk Botanik Palmstruch
Svensk Botanik Palmstruch
Svensk Botanik Palmstruch
Svensk Botanik Palmstruch
Svensk Botanik Palmstruch
Svensk Botanik Palmstruch

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMSTERPLANSCHER. SVENSK BOTANIK, PALMSTRUCH, band1-II, häfte 1-17, 1802-1803, med 102 handkolorerade graverade planscher, bladmått ca 17x12 cm

Slitage, skador, gulnader

555060

2018-06-26