Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLOMSTERPLANSCHER. SVENSK BOTANIK, PALMSTRUCH, band1-II, häfte 1-17, 1802-1803, med 102 handkolorerade graverade planscher, bladmått ca 17x12 cm
Slitage, skador, gulnader
555060
2018-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här