Bruno Mathsson ´´Mina´´ fåtöljer
2018-06-24
555064
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BRUNO MATHSSON, "Mina", fåtöljer, 1 par, Mathsson International, 1990-tal, formgivna 1941, stomme i bok, klädsel i naturfärgad sadelgjord, brännmärkta ´´Mathsson International", sitthöjd ca 41 cm
Slitage, märken, fläckar, en skruv är något lös