Karl Andersson, möbelgrupp, efter Carl Malmsten

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL ANDERSSON & SÖNER, sportstugemöbel, soffa, bord, stolar, 3 st.,efter en modell av Carl Malmsten, furu, bordet höjd ca 70, 170x90, soffa längd ca 160, sitthöjd 41 cm, stolar bredd ca 49, sitthöjd 42 cm

Slitage, lackbortfall, sprickor, lagning med skruv i stol

555066

2018-06-27