Golvlampa Hemi

Golvlampa Hemi
Golvlampa Hemi
Golvlampa Hemi
Golvlampa Hemi
Golvlampa Hemi
Golvlampa Hemi
Golvlampa Hemi
Golvlampa Hemi
Golvlampa Hemi
Golvlampa Hemi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, "Hemi klot", 1970-tal, skinn klädd fot, höjd 129 cm

Smärre repor på skärmarna

555068

2018-06-26