Max Usadel 2 st

Max Usadel 2 st
Max Usadel 2 st
Max Usadel 2 st
Max Usadel 2 st

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX USADEL (1880-1950), kustlandskap, 2 st, olja på duk, uppfodrade på pannå, signerade, varav en daterad 1937, 22x39 resp 20x 26 cm.

555070

2018-06-26