Hans Johansson ´´Tema´´ soffbord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS JOHANSSON, ´´Tema´´ soffbord, 2000-tal, K Andersson & söner, stomme i björk, rund skiva i siffer, höjd ca 55 cm, diameter ca 61 cm

Bruksslitage, märken

555072

2018-06-24