Bruno Mathsson ´´Mimat´´ stolar
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Mimat", stolar, 4 st., 1900-talets slut, massiv björk, flätad sits i bruntt kärnläder, brännmärkta ´´Mathsson International´´, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, märken och fläckar
555085
2018-06-24