Aasta Nørregaard
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AASTA NORREGAARD (1853-1933): Porträtt, signerad och daterad 1896, pastell på duk, ca 79x55 cm, samt OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt, krita på papper, bildstorlek 49x36 cm.
Slitage, fläckar.
555086
2018-06-26