Aasta Nørregaard

Aasta Nørregaard
Aasta Nørregaard
Aasta Nørregaard
Aasta Nørregaard
Aasta Nørregaard
Aasta Nørregaard
Aasta Nørregaard
Aasta Nørregaard
Aasta Nørregaard
Aasta Nørregaard

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AASTA NORREGAARD (1853-1933): Porträtt, signerad och daterad 1896, pastell på duk, ca 79x55 cm, samt OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt, krita på papper, bildstorlek 49x36 cm.

Slitage, fläckar.

555086

2018-06-26