Hallmöbel 1960-tal

Hallmöbel 1960-tal
Hallmöbel 1960-tal
Hallmöbel 1960-tal
Hallmöbel 1960-tal
Hallmöbel 1960-tal
Hallmöbel 1960-tal
Hallmöbel 1960-tal
Hallmöbel 1960-tal
Hallmöbel 1960-tal
Hallmöbel 1960-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BAGN MÖBELINDUSTRI, spegel och byrå, Bruksbo, Norge 1960-tal, fanerade med jakaranda, handtag i mässing, spegel etikettmärkt, höjd 48, längd 79, bredd 35 cm, citesintyg medföljer

Slitage, ställvis hårdare

555101

2018-06-26