Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROR AXEL OLSSON (1919-2001): Vilande kvinna, monogramsignerad och daterad A.O. 1924, marmor, längd ca 15, höjd 9 cm exkl. sockel
Smärre nagg
555108
2018-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här