Bror Axel Olsson skulptur

Bror Axel Olsson skulptur
Bror Axel Olsson skulptur
Bror Axel Olsson skulptur
Bror Axel Olsson skulptur
Bror Axel Olsson skulptur
Bror Axel Olsson skulptur
Bror Axel Olsson skulptur
Bror Axel Olsson skulptur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROR AXEL OLSSON (1919-2001): Vilande kvinna, monogramsignerad och daterad A.O. 1924, marmor, längd ca 15, höjd 9 cm exkl. sockel

Smärre nagg

555108

2018-06-26