Simon Moselsio byst brons

Simon Moselsio byst brons
Simon Moselsio byst brons
Simon Moselsio byst brons
Simon Moselsio byst brons
Simon Moselsio byst brons
Simon Moselsio byst brons
Simon Moselsio byst brons
Simon Moselsio byst brons
Simon Moselsio byst brons
Simon Moselsio byst brons

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIMON MOSELSIO (1890-1864): Kvinna i profil, byst, signerad och daterad S. Moselsio -19, brons, längd ca 21, höjd 18 cm inkl. sockel

555127

2018-06-27