Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
RAGNAR SANDBERG (1902-1972), "Badande", signerad R.S och daterad juli -41, färgkrita ca 25,5x34 cm
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador
555148
2018-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här