Olle Bonniér oljemålning
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OLLE BONNIÈR (1925-2016), "Fred", signerad O. Bonniér och daterad XII 1959, blandteknik på pannå ca 64,5x82,5 cm. Proveniens: Stockholms Auktionsverk Moderna Kvalitén 27 april 2009, direktör Nils och Eivor Svensson, Paris
555161
2018-06-25