Olle Bonniér oljemålning

Olle Bonniér oljemålning
Olle Bonniér oljemålning
Olle Bonniér oljemålning
Olle Bonniér oljemålning
Olle Bonniér oljemålning
Olle Bonniér oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

OLLE BONNIÈR (1925-2016), "Fred", signerad O. Bonniér och daterad XII 1959, blandteknik på pannå ca 64,5x82,5 cm. Proveniens: Stockholms Auktionsverk Moderna Kvalitén 27 april 2009, direktör Nils och Eivor Svensson, Paris

Zustandsbeschreibung

555161

2018-06-25