Servando Del Pilar

Servando Del Pilar
Servando Del Pilar
Servando Del Pilar
Servando Del Pilar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVANDO DEL PILAR (1903-1990): Kvinnlig modell, signerad S del Pilar, akvarell, ca 26x35,5 cm

Fläckar

555171

2018-06-26