Leoo Verde Citroner

Leoo Verde Citroner
Leoo Verde Citroner
Leoo Verde Citroner
Leoo Verde Citroner

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK LEOO VERDE (1904-1976): Stilleben, signerad Leoo 1924, olja på pannå, 20,5x26 cm

555182

2018-06-26