Carl Malmsten matbord Visingsö

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, matbord, Visingsö, 1900-talets andra hälft, massiv furu, utdragbara stöd för 2 x 45 cm extraskivor (som ej medföljer), höjd 74,5, 210 x 94,5 cm

Bruksslitage, märken

555204

2018-06-27