Lennart Segerstråle

Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART SEGERSTRÅLE (Finland, 1892-1975): Borgå Jubileum, förlaga till affisch, osignerad, blyerts, ca 64x74 cm, oramad

skador och fläckar

555207

2018-06-26