Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART SEGERSTRÅLE (Finland, 1892-1975): Borgå Jubileum, förlaga till affisch, osignerad, blyerts, ca 64x74 cm, oramad
skador och fläckar
555207
2018-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här