Oljemålning 1800-tal

Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHARLES JOSUAH CHAPLIN tillskriven, kvinnofigur, olja på duk, ca 39x21 cm

Dubblerad, dukskada i nedre hörn

555219

2018-06-26