Soffa gripsholmsmodell
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SOFFA, 1900-talets andra hälft, gripsholmsmodell, 2-sits, träskuren dekor i betsat lövträ, klädsel i rutigt tyg, lösa ryggkuddar,
Kuntoraportti
Slitage/mindre märken
555238
Päivämäärä:
2018-06-27