Sébastien Hadengue, oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÉBASTIEN HADENGUE f 1933, oljemålning, "Patrick Bronwell, Bll", signerad à tergo daterad 1973. Proveniens Galerie Leiris, Paris

555241

2018-06-27