Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÉBASTIEN HADENGUE f 1933, oljemålning, "Patrick Bronwell, Bll", signerad à tergo daterad 1973. Proveniens Galerie Leiris, Paris
555241
2018-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här