Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
P G THELANDER (född 1936): " Korv med potatis", signerad PG Thelander, 96/180, färgetsning, 48x64 cm
555242
2018-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här