Pär Gunnar Thelander färgetsning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

P G THELANDER (född 1936): " Korv med potatis", signerad PG Thelander, 96/180, färgetsning, 48x64 cm

555242

2018-06-27