Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERNT PETERSEN, fåtölj "Kludestolen", stomme i ek, bärande väv och dynor i kanvas, sitthöjd ca 40 cm, formgiven 1965
Repor, bruksslitage, klädsel med hål och fläckar
555253
2018-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här