Fåtölj Kludestolen design Bernt Petersen

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNT PETERSEN, fåtölj "Kludestolen", stomme i ek, bärande väv och dynor i kanvas, sitthöjd ca 40 cm, formgiven 1965

Repor, bruksslitage, klädsel med hål och fläckar

555253

2018-06-26