Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EMALJSKYLT, 1950/60-tal, "Shell", dubbelsidig, emaljerad plåt, ca 33,5x33,5 cm
Repor, emaljbortfall
555264
2018-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här