Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
WÜRTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, karaffer, 1 par, jugendstil, 1900-talets mitt, slipad kristall, med silverskoning, höjd ca 20 cm, stämplade W.M.F. N 1/10
555273
2018-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här