Taklampa 1950-tal
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1950-tal, mässing och tyg, strutformad skärm med genombruten dekor av olika tecken, höjd ca 37 cm exklusive sladd, höjd ca 63 cm inklusive sladd
Slitage, bucklor, tyget fläckigt, ej funktionstestad
555275
2018-07-05