Taklampa 1950-tal

Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1950-tal, mässing och tyg, strutformad skärm med genombruten dekor av olika tecken, höjd ca 37 cm exklusive sladd, höjd ca 63 cm inklusive sladd

Slitage, bucklor, tyget fläckigt, ej funktionstestad

555275

2018-07-05