Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, krön med Gustav III i profil, dekorelementen i patellage, delvis blankförgylld samt med slagmetall, höjd ca 123, krönets bredd 66 cm

Smärre slitage

555278

2018-06-26