Spegel
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, krön med Gustav III i profil, dekorelementen i patellage, delvis blankförgylld samt med slagmetall, höjd ca 123, krönets bredd 66 cm
Smärre slitage
555278
2018-06-26