Barskåp palisander
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, 1950/60-tal, fanerat i palisander, barinredning med speglar, hylla samt utdragbara skivor bakom dörrar, 2 lådor, nyckel medföljer, Cites-intyg finns, ca 171,5, 79 x 40,5 cm
Bruksspår, smärre märken
555281
2018-06-27