Barskåp palisander

Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander
Barskåp palisander

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, 1950/60-tal, fanerat i palisander, barinredning med speglar, hylla samt utdragbara skivor bakom dörrar, 2 lådor, nyckel medföljer, Cites-intyg finns, ca 171,5, 79 x 40,5 cm

Bruksspår, smärre märken

555281

2018-06-27