Solstolar 1900-tal

Solstolar 1900-tal
Solstolar 1900-tal
Solstolar 1900-tal
Solstolar 1900-tal
Solstolar 1900-tal
Solstolar 1900-tal
Solstolar 1900-tal
Solstolar 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOLSTOLAR, 2+2, st., omkring 1900-talets mitt, bok med klädsel i bomullssmärting, rutig respektive randig

Varierande slitage

555286

2018-06-27