Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOLSTOLAR, 2+2, st., omkring 1900-talets mitt, bok med klädsel i bomullssmärting, rutig respektive randig
Varierande slitage
555286
2018-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här