Sideboard teak & palisander

Sideboard teak & palisander
Sideboard teak & palisander
Sideboard teak & palisander
Sideboard teak & palisander
Sideboard teak & palisander
Sideboard teak & palisander
Sideboard teak & palisander
Sideboard teak & palisander
Sideboard teak & palisander
Sideboard teak & palisander

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, fanerat i teak, benställning och kantlister i palisander, cites-intyg finns, 4 lådor i mitten, flankerade av skjutdörrar på vardera sida, höjd 70, 164 x 45 cm

555301

2018-06-27