Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
BORD, Triva-serien, Nordiska Kompaniet, 1960-tal, skiva fanerad i teak, svartlackerat underrede, skyltmärkt, höjd ca 44, 62x42 cm
555307
2018-06-29