Sideboard gustaviansk stil

Sideboard gustaviansk stil
Sideboard gustaviansk stil
Sideboard gustaviansk stil
Sideboard gustaviansk stil
Sideboard gustaviansk stil
Sideboard gustaviansk stil
Sideboard gustaviansk stil
Sideboard gustaviansk stil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, grålackerat, delvis bronserad dekor, höjd ca 80, 160x41 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage, märken, smärre färgbortfall

555312

2018-06-26