Sideboard gustaviansk stil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, grålackerat, delvis bronserad dekor, höjd ca 80, 160x41 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Bruksslitage, märken, smärre färgbortfall
555312
2018-06-26