Sideboard gustaviansk stil
2018-06-26
555312
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, grålackerat, delvis bronserad dekor, höjd ca 80, 160x41 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Bruksslitage, märken, smärre färgbortfall