Peder Duke färglitografi

Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): Gult möte, signerad och daterad 1991, 18/300, färglitografi, ca 33x32 cm

555314

2018-07-09