Arnold Hagström

Arnold Hagström
Arnold Hagström

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

ARNOLD HAGSTRÖM (född 1958): Urna, signerad och numrerad 62/90, färgetsning, 49x38,5 cm

555323

2018-06-26