Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1930-tal, fanérad i flammig björk, intarsiadekori olika träslag, handtag i bakelit och vitmetall, invändigt med hyllplan, höjd ca 120, 75x59 cm, nyckel finns

Ytskador

555327

2018-06-27