Klubbat för:
450 SEK
2 000 SEK
GRANGE, dubbelsäng, 1900-talets andra hälft, brickmärkt, betsat trä, bäddmått ca 210x200 cm
Slitage, senare kompletterad fötter
555331
2018-06-27