Grange dubbelsäng

Grange dubbelsäng
Grange dubbelsäng
Grange dubbelsäng
Grange dubbelsäng
Grange dubbelsäng
Grange dubbelsäng
Grange dubbelsäng
Grange dubbelsäng

Klubbat för:

450 SEK

2 000 SEK

GRANGE, dubbelsäng, 1900-talets andra hälft, brickmärkt, betsat trä, bäddmått ca 210x200 cm

Slitage, senare kompletterad fötter

555331

2018-06-27