Karmstolar/fåtöljer 1980-tal

Karmstolar/fåtöljer 1980-tal
Karmstolar/fåtöljer 1980-tal
Karmstolar/fåtöljer 1980-tal
Karmstolar/fåtöljer 1980-tal
Karmstolar/fåtöljer 1980-tal
Karmstolar/fåtöljer 1980-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

KARMSTOLAR/FÅTÖLJER, 1 par, 1980-tal, Göte möbler, Nässjö, stomme av skiktlimmad betsad bok, klädsel i ljusbrunt läder, sitthöjd 48 cm

Smärre slitage och märken

555354

2018-06-27