Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
KARMSTOLAR/FÅTÖLJER, 1 par, 1980-tal, Göte möbler, Nässjö, stomme av skiktlimmad betsad bok, klädsel i ljusbrunt läder, sitthöjd 48 cm
Smärre slitage och märken
555354
2018-06-27