Yrjö Edelmann, färglitografi
2018-06-27
555360
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), Utan titel, signerad och numrerad 40/125, färglitografi, ca 60x48 cm
Gulnad, bladet har halkat snett i ramen