Lars Broström akvareller

Lars Broström akvareller
Lars Broström akvareller
Lars Broström akvareller
Lars Broström akvareller
Lars Broström akvareller
Lars Broström akvareller
Lars Broström akvareller
Lars Broström akvareller

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS BROSTRÖM (född 1940): (3) Hästar, signerade Lars Broström, akvareller, ca 29x28 resp 28x39 cm

Varav en med tejpapplikation

555389

2018-06-27