Jockum Nordström

Jockum Nordström
Jockum Nordström

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Barndomens definitiva slut", signerad, daterad och numrerad Jockum 02, 123/125, färglitografi, bladmått ca 42,5x53,5 cm

555404

2018-06-27