Saltkar

Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALTKAR, sannolikt Italien, fajans, märkt 1748, polykrom glasyr, putti med skålar, höjd ca 16 cm

Skador/avslag, nagg

555408

2018-06-29