Ljusstakar senbarock silver

Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver
Ljusstakar senbarock silver

Klubbat för:

16 000 SEK

Arviointi

20 000 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, senbarock, 1700-tal, nordeuropa, ljuspipor med insvängd midja, delvis fasad, avslutade i oktagon fot, otydliga mästarstämplar, höjd ca 18 cm, vikt 470 g

Kuntoraportti

Ytslitage

555412

Päivämäärä:

2018-06-29