Ljusstakar senbarock silver
Klubbat för:
16 000 SEK
Arviointi
20 000 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, senbarock, 1700-tal, nordeuropa, ljuspipor med insvängd midja, delvis fasad, avslutade i oktagon fot, otydliga mästarstämplar, höjd ca 18 cm, vikt 470 g
Kuntoraportti
Ytslitage
555412
Päivämäärä:
2018-06-29